σήμερα Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου

09:00 Κάλεσμα αλληλεγγύης στους αναρχικούς κρατούμενους Β. Σταθόπουλο & Δ. Χατζηβασιλειάδη Αθήνα
09:00 Ανακοίνωση κατάληψης σχολής θεάτρου Θεσσαλονίκη
12:00 Μικροφωνική συγκέντρωση αλληλεγγύης στην Κατάληψη Mundo Nuevo Θεσσαλονίκη
12:00 ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΕΙΛΗΜΜΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ, 12.00 Θεσσαλονίκη
15:00 Ιστορίες που δεν φτιάχτηκαν ακόμη ραδιόφωνα
15:00 Εκδήλωση: Η πάλη για την απελευθέρωση των γυναικών, είναι αγώνας όλων των εργατών Καλλιθέα
17:00 συγκέντρωση ενάντια στις αναστολές/απολύσεις των ανεμβολίαστων υγειονομικών Θεσσαλονίκη
17:00 Καφενείο Καρδίτσα
17:00 ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΓΥΗΣ ΚΑΙ ΟΡΓΗΣ για τον Κώστα - Κάλο - Φραγκούλη Θεσσαλονίκη
17:00 Συγκέντρωση αλληλεγγύης και οργής για τον πυροβολισμό του Κώστα Φραγκούλη Θεσσαλονίκη
17:00 ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Θεσσαλονίκη
18:00 Μάθημα Τaiji Αθήνα
18:00 Μαθήμα Παραδοσιακών Χορών Αθήνα
18:00 Μάθημα παραδοσιακών χορών Νέα Σμύρνη
18:00 Συναντήσεις αλληλεγγύης Αθήνα
18:00 (αλλαγή τοποθεσίας) Ανοιχτή συνέλευση ενάντια στο νέο σωφρονιστικό κώδικα Θεσσαλονίκη
18:00 Ανοιχτή διαχειριστική συνέλευση της κατάληψης Libertatia Θεσσαλονίκη
18:00 Συνέχεια της ανοιχτής συνέλευσης για την δολοφονική επίθεση του Κώστα Φραγκούλη Αθήνα
19:00 Προβολή για τον Δεκέμβρη '08: "Μόνος σου θα πας πιο γρήγορα, μαζί θα πάμε πιο μακριά" Αθήνα
19:00 Αυτοδιαχεριζόμενο Καφενείο Αθήνα
19:00 Ανοιχτη αντιπολεμικη συνελευση αναρχικων - Επόμενη συνέλευση/Θέματα Αθήνα
19:00 Ανοιχτή συνέλευση της αντιφασιστικής πρωτοβουλίας Ξάνθης Ξάνθη
19:00 Aνοιχτή συνέλευση αλληλεγγύης στους 4 προφυλακισμένους συντρόφους Αθήνα
19:30 Επόμενη διαδικασία της ΣΑΚΤΧ Αθήνα
20:00 Μουσικό μάζεμα Νέα Ιωνία
20:00 Προβολή ντοκιμαντέρ (εξ' αναβολής) "The FIFA Family: A Love Story" Δάφνη
20:00 Άνοιγμα του Αυτοδιαχειριζόμενου στεκιού Λαμίας Λαμία
20:00 Καφενείο/μπαρ Βύρωνας
20:00 hip hop dj set .sponty Θεσσαλονίκη
20:00 ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ Προβολή ταινίας: Η Δίκη - The trial/Le procès Θεσσαλονίκη
20:00 Προβολή: Αποδημητικά πουλιά (Κολομβία, 2018) + συλλογή ειδών Αθήνα
20:00 Αφιέρωμα στο φεμ ρεμπέτικο Γιάννενα
20:00 Συνέλευση Metal Solid@rity και συλλογή ειδών πρώτης ανάγκης για άστεγα άτομα Αθήνα
20:00 Εκδήλωση σχετικά με την ιστορία & τις τελευταίες εξελίξεις της αντίστασης στο Κουρδιστάν Ηράκλειο
20:30 Θεατρική παράσταση: Η Αλήθεια Πέθανε Αθήνα
20:30 Bar οικονομικής ενίσχυσης και Συλλογική κουζίνα Βόλος
21:00 Άνοιγμα Εκλάμψεων Αθήνα
21:00 συνέλευση δικτύου καλλιτεχνών Θεσσαλονίκη
21:00 Εκδήλωση: Οι εξελίξεις στο ζήτημα των χρυσωρυχείων στη Θράκη Κομοτηνή
21:00 Προβολή του ντοκιμαντέρ The battle of Tuntenhaus Αθήνα
21:00 Προβολή ταινίας: The square Πετρούπολη
21:00 Funkοtrips bar οικονομικής ενίσχυσης Θεσσαλονίκη
21:00 Συνέλευση για τη δολοφονική επίθεση των μπάτσων στον Κώστα Φραγκούλη Θεσσαλονίκη

αύριο Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου

- Πατριαρχία και έμφυλη βία. Οι απαντήσεις του φεμινιστικού κινήματος Βόλος
09:00 Συγκέντρωση για τους/ις συλληφθέντες/είσες της κατάληψης Mundo Nuevo Θεσσαλονίκη
09:00 Συγκέντρωση στα δικαστήρια για τον πυροβολισμό του Κώστα Φραγκούλη Θεσσαλονίκη
09:00 ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΓΥΗΣ ΚΑΙ ΟΡΓΗΣ για τον Κώστα - Κάλο - Φραγκούλη Θεσσαλονίκη
09:00 ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟ ΤΟΥ 16ΧΡΟΝΟΥ ΡΟΜΑ Θεσσαλονίκη
09:00 Δίκη των 6 συλληφθέντων της Πορείας του Πολυτεχνείου του 2020 Θεσσαλονίκη
09:00 Συγκέντρωση για τον πυροβολισμό του 16χρονου Κώστα Φραγκούλη από μπάτσο Θεσσαλονίκη
09:00 Συγκέντρωση για τον πυροβολισμό του 16χρονου Κ. Φραγκούλη Θεσσαλονίκη
09:00 Συγκέντρωση αλληλεγγύης στους συλληφθέντες της κατάληψης Mundo Nuevo Θεσσαλονίκη
09:00 Συγκέντρωση οργής και αλληλεγγύης στα Δικαστήρια Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη
09:00 Συγκέντρωση στα δικαστήρια για τον πυροβολισμό του Κώστα Φραγκούλη Θεσσαλονίκη
10:30 Συγκέντρωση αλληλεγγύης για την εκκένωση της Παναιτωλίου 21 Αθήνα
12:00 Λειτουργία βιβλιοπωλείου Μαυροκόκκινο Νήμα Ζωγράφου
14:00 Καφενείο Θεσσαλονίκη
15:00 The 1st Heraklion Tattoo Circus -Tattoo & piercing Ηράκλειο
18:00 Εκδήλωση: Κάτω τα χέρια από τις καταλήψεις Κομοτηνή
18:00 Αγωνας εναντια σε ακριβεια- φτωχεια- καταστολη Δάφνη
18:30 Μάθημα Hatha Yoga Αθήνα
18:30 Μάθημα σύγχρονου χορού με τον Χρήστο Αθήνα
18:30 Συνέλευση Αλληλεγγύης στους φυλακισμένους, φυγόδικους και διωκόμενους αγωνιστές Αθήνα
19:00 1st HTC :Εκδήλωση/ Ενημέρωση για την υπόθεση των 11 αγωνιστών από την Τουρκία Ηράκλειο
19:00 Λειτουργία δανειστικής βιβλιοθήκης και κινηματικού βιβλιοπωλείου Θεσσαλονίκη
19:00 Χαριστικό παζάρι ρούχων Χανιά
19:00 Βιβλιοπαρουσιαση: σπαζοντας τις αλυσιδες – μια ιστορια του αναρχισμου Αθήνα
19:00 Ενημέρωση εν όψει της δίκης του αναρχικού Χάρη Μαντζουρίδη Πάτρα
19:00 Ανοιχτή συζήτηση για τις εκδικητικές απολύσεις εργατών στο πράσινο Αθήνα
19:00 Ανοιχτή Συνέλευση Ταξικής Αλληλεγγύης για τη Νίκη στην Απεργία της Μαλαματίνα Αθήνα
19:00 Ανοιχτή αντιπατριαρχική συνέλευση Θεσσαλονίκη
19:00 Εκδήλωση: Ο Κόκκινος Δεκέμβρης του '44 Περιστέρι
19:00 Συγκέντρωση για την δολοφονική επίθεση στον Κώστα Φραγκούλη Αθήνα
19:30 Εγκαίνια των γραφείων της Ε’ ΕΛΜΕ Αθήνας Ταύρος
19:30 Προβολή | Στην παρανομία: Οι αναρχικοί ενάντια στον Φράνκο Αθήνα
20:00 Μαθημα μπουζουκιου τζουρα μπαγλαμα Αθήνα
20:00 Live οικονομικής ενίσχυσης Θεσσαλονίκη
20:00 Ανοιχτή συνέλευση της ΕΣΤΟΒ (ελευθεριακή συν. για την ταξική οργάνωση στη βάση) Θεσσαλονίκη
20:00 Λειτουργία Δανειστικής Βιβλιοθήκης Θεσσαλονίκη
20:00 Χορωδία Εργατικής Λέσχης Νέας Σμύρνης Νέα Σμύρνη
20:00 Μπαρ Αθήνα
20:00 meowww ρεμπέτικο οικ. ενίσχυσης Θεσσαλονίκη
20:30 Προβολή Ντοκιμαντέρ The Workers Cup Γαλάτσι
20:30 Άνοιγμα στεκιού Ίσκρα Θεσσαλονίκη
20:45 Προβολή "Minamata (2020)" Θεσσαλονίκη
21:00 Παρασκευές στο Σινιάλο Αιγάλεω
21:00 Hip Hop Bar Αθήνα
21:00 DIY Bar | οικονομικής ενίσχυσης Βόλος
22:00 Disco & trash party για την οικονομική ενίσχυση του Βοτανικού Κήπου Πετρούπολη
22:00 Diy punk bar για την οικονομική στήριξη των απεργών της Μαλαματίνας Ξάνθη
22:00 Party/bar οικονομικής ενίσχυσης για τα 16 συλληφθέντα άτομα της 4/11 Αθήνα

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

- Σπάμε τα δεσμά των πόλεων φυλακών. Η ανάγκη μαχητικής οργάνωσης στις γειτονιές... Βόλος
10:00 Hatha Yoga Αθήνα
10:00 “Τροφοτόπια” – 2η αυτοοργανωμενη συναντηση διαθεσης αγαθων γης Βύρωνας
12:00 Πορεία ενάντια στην ακρίβεια και τη γενικότερη υποτίμηση των ζωών μας Αθήνα
12:00 Εργαστήρι παιδικών δράσεων «Φτου Ξελευτερία» Αθήνα
12:00 Συγκέντρωση - πορεία ενάντια στην ακρίβεια και τη γενικότερη υποτίμηση των ζωών μας Αθήνα
13:00 Χαριστικό παζάρι ρούχων Χανιά
13:00 Σεμινάριο Αυτοάμυνας Αθήνα
13:00 Μηχανοκίνητη Διαδήλωση για την Υπεράσπιση της Mundo Nuevo Θεσσαλονίκη
14:00 Άνοιγμα Εκλάμψεων Αθήνα
15:00 Ανοιχτή συνέλευση Φεμινιστικής Συνέλευσης Κομοτηνής Κομοτηνή
15:00 The 1st Heraklion Tattoo Circus -Tattoo & piercing Ηράκλειο
17:00 Kύκλος αυτομορφώσεων για την ιστορία του αναρχικό κίνημα της Αργεντινής Θεσσαλονίκη
17:00 1st HTC :Παιδικό εργαστήρι Ηράκλειο
17:00 Μιούζικαλ: Νοίκι Αθήνα
17:00 Εργαστήρι ζωγραφικής για παιδιά Νέα Ιωνία
17:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΑΞΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΠΕΡΓΟΥΣ ΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ Θεσσαλονίκη
18:00 Εκδήλωση/ενημέρωση για το εφετείο της Χρυσής Αυγής Θεσσαλονίκη
18:00 Εκδήλωση: Μπιζνες & ερευνα στα δημοσια πανεπιστημιακα ιδρυματα Χανιά
18:00 1st HTC :Barber lab (Πολυμορφικά Κουρέματα) Ηράκλειο
18:00 Kάλεσμα για τη δημιουργία λαϊκής επιτροπής στην γειτονιά του Γκύζη - Πολυγώνου Αθήνα
18:00 Τσι-Κουνγκ (Qi-Gong) Αθήνα
18:00 Γλέντι οικονομικής ενίσχυσης συντρόφου Περιστέρι
18:00 4η ανοιχτή συνέλευση της λοατκια+ ομάδας Sylvia Rivera Θεσσαλονίκη
18:30 Συνάντηση της θεατρικής ομάδας της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας Νέα Ιωνία
19:00 Εκδήλωση- Συζήτηση: Αφγανιστάν, ένας χρόνος μετά... Βόλος
19:00 Yoga - Διαλογισμός Θεσσαλονίκη
19:00 1st HTC :Εκδήλωση/παρουσίαση του εκδοτικού εγχειρήματος ανατρεπτικά χρονικά. Ηράκλειο
19:00 Εκδήλωση αλληλεγγύης στους απεργούς της «Μαλαματίνα» Καλλιθέα
19:00 Εκδήλωση – Συζήτηση & προβολή για την εξέγερση στο Ιράν Αθήνα
20:00 Live οικονομικης ενισχυσης πρωτοβουλιας 'ψ´ Αθήνα
20:30 "Η παράσταση συνεχίζεται" Αθήνα
20:30 προβολή του ντοκιμαντέρ «The revolution will not be televised: Gil Scott-Heron» Πάτρα
21:00 Rap live κάλυψης ιατρικών εξόδων Θεσσαλονίκη
21:00 Live | Εκτός ελέγχου | Οτομπρίτσι μοτόρι | Μanakula Χανιά
21:00 Diy punk live οικονομικής ενίσχυσης των τεσσάρων προφυλακισμένων συντρόφων Χαϊδάρι
21:00 Post punk bar Γιάννενα
21:00 Αυτοοργανωμένη ΧιπΧοπ Συναυλία Αθήνα
21:00 Live: Chain Cult - Bleakness - Blood Trace - Neo Teras Αθήνα
21:30 Παρτυ οικονομικης ενισχυσης Αθήνα
21:30 Παίξε πανκ ρε!!! Αθήνα
22:00 Trash party οικονομικής ενισχυσης για δικαστικά εξοδα Αθήνα
23:00 1st HTC :PARTY οικονομικής ενίσχυσης Ηράκλειο

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

11:30 Εκδήλωση – Συζήτηση: Ακρίβεια, Φτώχεια, Καταστολή, Πόλεμος, Υποκλοπές, Σκάνδαλα… Κορυδαλλός
13:00 Booksabot Δανειστική βιβλιοθήκη / Κινηματικό Βιβλιοπωλείο Θεσσαλονίκη
15:00 Ιστορίες που δεν φτιάχτηκαν ακόμη ραδιόφωνα
15:00 1st HTC :Τattoo & piercing Ηράκλειο
15:00 1st HTC :Vegan συλλογική κουζίνα Ηράκλειο
15:00 Ανοιχτή συνέλευση για πορεία: Εξωσεις από Estia/στεγαστικοί αγώνες/Εξευγενισμος/Σύνορα Αθήνα
16:00 Ημέρα workshop και παραστατικών τεχνών Αθήνα
16:00 CULTοκάλεσμα νέων μελών! Θεσσαλονίκη
17:00 1st HTC :Τουρνουά ping pong Ηράκλειο
18:00 1st HTC :Barber lab (Πολυμορφικά Κουρέματα) Ηράκλειο
18:00 Συναντήσεις αλληλεγγύης Αθήνα
18:00 Ανοιχτή Συνέλευση της Κατάληψης ΛΚ37 Αθήνα
18:00 Φεμινιστικό καφενείο Θεσσαλονίκη
19:00 1st HTC :Αυτοδιαχειριζόμενο Καφενείο Ηράκλειο
19:00 Ανοιχτή Συνέλευση Ελεύθερου Αυτοδιαχειριζόμενου Θεάτρου Εμπρός Αθήνα
19:00 Καφενείο/μπαρ Βύρωνας
19:00 Βιβλιοπαρουσίαση “Δρομοκαϊτειο – Λέρος – Δαφνί του Θόδωρου Μεγαλοοικονόμου” Γαλάτσι
19:00 Βιβλιοπαρουσιαση: Ισλαμ & Κομμουνιστικο Κινημα Νέα Σμύρνη
19:00 Αυτοοργανωμένες προβολές στο Υπόστεγο | Τα χέρια πάνω από την πόλη Αργυρούπολη
19:00 Προβολή της ταινίας "Αποκάλυψη Τώρα" Θεσσαλονίκη
21:00 Συναυλία Βύρωνας
21:00 Κυριακάτικες προβολές "Vamos á Mexico" Χανιά

Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου

15:00 Συνέλευση Ελευθεριακού Σχήματος Πανεπιστημίου Πατρών Πάτρα
15:30 Συλλογική κουζίνα - Διανομή φαγητού Αθήνα
18:00 Σεμινάρια Φωτογραφίας Θεσσαλονίκη
18:00 Μάθημα παραδοσιακών χορών Νέα Σμύρνη
18:00 Συναντήσεις αλληλεγγύης Αθήνα
18:00 Εργαστήρι μουσικής Κάτω Ιταλίας Αθήνα
19:00 Αυτοοργανωμένη Δομή Αλληλεγγύης/Συλλογής-Προσφοράς ειδών 1ης ανάγκης “Ντουλάπι” Αθήνα
19:00 Ανοιχτή συνέλευση συλλογικότητας «Κουκούτσι» Σητεία
19:30 Ομάδα παραδοσιακών χορών Βύρωνας
19:30 Εργαστήρι επεξεργασίας εικόνας Νέα Ιωνία
19:30 Εκδήλωση: Αποτελεσματικά και ασφαλή; Αθήνα
20:00 Λειτουργία Δανειστικής Βιβλιοθήκης Θεσσαλονίκη
20:00 Μνήμες. Η Κιβωτός της Ιστορίας του Νίκου Καβουκίδη Λαϊκή Συνέλευση Γκύζη Πολυγώνου Αθήνα
20:30 "Η παράσταση συνεχίζεται" Αθήνα
20:30 Κοινωνικό καφενείο & συγκέντρωση τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης Κορυδαλλός
21:00 Άνοιγμα Αυτόνομου Στεκιού Καβάλας Καβάλα
21:00 Προβολή CineΦ.Ηλ. - High-Rise (2015) Θεσσαλονίκη

Τρίτη 13 Δεκεμβρίου

09:30 Συγκέντρωση διαμαρτυρίας για τις εκδικητικές απολύσεις εργατών στο πράσινο Αθήνα
11:00 Εκδήλωση - Συζήτηση στη Φιλοσοφική για τις εξεγέρσεις 1973-2008 Ζωγράφου
15:00 Διανομή φαγητού στα Πατήσια Αθήνα
17:00 Συγκέντρωση διαμαρτυρίας για τις εκδικητικές απολύσεις εργατών στο πράσινο Αθήνα
18:00 Μάθημα παραδοσιακών χορών Νέα Σμύρνη
18:15 Hatha Yoga Αθήνα
18:30 Μάθημα Hatha Yoga Αθήνα
18:30 Μάθημα σύγχρονου χορού με τον Χρήστο Αθήνα
19:00 Εκδήλωση - συζήτηση για την επίθεση του κράτους στις καταλήψεις Αθήνα
20:00 Ανοιχτή Συνέλευση Ενάντια στην Ενεργειακή Λεηλασία Γιάννενα
20:30 Αναγνωση ποιησης - “Νύχτες και αστέρια” Αθήνα
20:30 "Η παράσταση συνεχίζεται" Αθήνα
20:30 Μάθημα λάτιν χορού Νέα Σμύρνη
20:30 Μουσικό καφενείο Νέα Σμύρνη
20:30 Συνέλευση του Κοινωνικού Στεκιού - Στεκιού Μεταναστών Χανίων Χανιά
22:00 Αντιμπατσικό κουηροτζέρτζελο Αθήνα

Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου

15:00 Ιστορίες που δεν φτιάχτηκαν ακόμη ραδιόφωνα
17:00 συγκέντρωση ενάντια στις αναστολές/απολύσεις των ανεμβολίαστων υγειονομικών Θεσσαλονίκη
17:00 17ο Χριστουγεννιάτικο Παζάρι Μεταχειρισμένων στο Τακίμ! Θεσσαλονίκη
18:00 Μάθημα Τaiji Αθήνα
18:00 Μαύρες Κόκκινες Σελίδες 2022 Αθήνα
18:00 Μαθήμα Παραδοσιακών Χορών Αθήνα
18:00 Μάθημα παραδοσιακών χορών Νέα Σμύρνη
18:00 Συναντήσεις αλληλεγγύης Αθήνα
19:00 Αυτοδιαχεριζόμενο Καφενείο Αθήνα
19:00 Αυτοοργανωμένη Δομή Αλληλεγγύης/Συλλογής-Προσφοράς ειδών 1ης ανάγκης “Ντουλάπι” Αθήνα
20:00 Μουσικό μάζεμα Νέα Ιωνία
20:00 Άνοιγμα του Αυτοδιαχειριζόμενου στεκιού Λαμίας Λαμία
20:00 Καφενείο/μπαρ Βύρωνας
20:00 Σουπιά: Βιβλιοπαρουσίαση - Συζήτηση με τις Σημειώσεις της Στέπας Βόλος
20:30 Bar οικονομικής ενίσχυσης και Συλλογική κουζίνα Βόλος
21:00 Άνοιγμα Εκλάμψεων Αθήνα
21:00 συνέλευση δικτύου καλλιτεχνών Θεσσαλονίκη

Παρασκευή 16 Δεκεμβρίου

12:00 Λειτουργία βιβλιοπωλείου Μαυροκόκκινο Νήμα Ζωγράφου
14:00 Καφενείο Θεσσαλονίκη
17:00 17ο Χριστουγεννιάτικο Παζάρι Μεταχειρισμένων στο Τακίμ! Θεσσαλονίκη
18:00 Συνέχιση Απολογιστικής συνέλευσης Athens Indymedia Αθήνα
18:30 Μάθημα Hatha Yoga Αθήνα
18:30 Μάθημα σύγχρονου χορού με τον Χρήστο Αθήνα
19:00 Λειτουργία δανειστικής βιβλιοθήκης και κινηματικού βιβλιοπωλείου Θεσσαλονίκη
19:00 Χαριστικό παζάρι ρούχων Χανιά
19:30 Βιβλιοπαρουσίαση: Το Μοντέρνο Σχολείο. Francisco Ferrer i Guardia Αθήνα
20:00 Μαθημα μπουζουκιου τζουρα μπαγλαμα Αθήνα
20:00 Λειτουργία Δανειστικής Βιβλιοθήκης Θεσσαλονίκη
20:00 Χορωδία Εργατικής Λέσχης Νέας Σμύρνης Νέα Σμύρνη
20:00 Μπαρ Αθήνα
20:30 Προβολή του “Οι 4 Εποχές του Χρήστου” Δάφνη
21:00 Ρεμπέτικο γλέντι με τους "Παγαπόντες" για τα δικαστικά έξοδα των 51 Θεσσαλονίκη
21:00 Παρασκευές στο Σινιάλο Αιγάλεω
22:00 Party για ιατρικά έξοδα εγχείρησης σκύλου Αθήνα
22:00 Προβολή Hedwig and the angry inch- κουήρ diy τριήμερο Θεσσαλονίκη
22:00 DIY electronic bar για την οικονομική στήριξη του Αυτόνομου Στεκιού Ξάνθης Ξάνθη
23:00 Trash Party οικονομικής ενίσχυσης για δικαστικα έξοδα αναρχικού φοιτητή Αθήνα